Кошик
231 відгук
Avtofarkop
+380 (67) 839-92-14
+380 (63) 104-95-34
+380 (95) 686-34-07

Про нас

Що може бути краще, ніж вдосконалення свого авто за рахунок встановлення корисного додаткового обладнання?

Кожен дбайливий автолюбитель робить це з особливим задоволенням і ретельністю. Адже допоміжне обладнання автомобілів служить для поліпшення умов як безпосередньо роботи водія, так і його поїздок на дачу або відпочинок. З всілякого обладнання такої категорії найважливішими є фаркопи і захисту двигуна, без якого ну ніяк не обійтися.

Для автомобілістів, які знайомі з українським дорогами (особливо після зими) питання про наявність на своєму авто захисту двигуна більше не виникає, адже для більшості відповідь очевидна – необхідно як можна швидше купити захист двигуна. Адже погроза пошкодити і так недешеві «движок» підстерігає не тільки в горах або на сільському бездоріжжі або на вічно посипаних кам'яними брилами трасах, але і практично на всіх українських асфальтованих міських вулицях.

Піддон можна легко пошкодити, налетівши навіть на неглибоку яму, невдало припаркувавшись, при виїзді на високий бордюр або ж натрапивши на брилу льоду після проїзду фури. Подібних прикладів багато і для того, щоб убезпечити себе від абсолютно незапланованих (але досить значних) витрат на авторемонты, варто подбати про те, щоб у вас стояла надійний захист моторного відсіку, яка при цьому обійшлася б і як можна дешевше.

Таку можливість завжди готовий надати вам наш спеціалізований інтернет-магазин «Avtofarkop». У нас ви завжди знайдете будь оригінальний заводський варіант металевої захисту, яка враховує кожен з параметрів вашого авто – від точок кріплення до кузова і його форми аж до спеціальних (технологічних) отворів для зливу масла і заміни масляного фільтра, щоб при кожному ТО вам не було причини знімати захист.

Якщо у вас виявився пробитий пильник піддону – це вже не біда, адже у нас можна легко і швидко зробити підбір захисту картера від найбільш відомих і популярних виробників, серед яких:

Всі пропоновані на сайті заводські захисту проходять три стадії: сканування всіх нюансів і вигинів піддону авто конкретної марки і моделі, безпосередню розробку самої захисту і примірку її на необхідний автомобіль. Якщо, збираючись купити захист піддону, у вибраній вами моделі не зазначено ніяких додаткових технічних даних, то вона ідеально підходить для вашого «залізного коня».

Всі отвори збігаються ідеально: з нашими захистами вам не доведеться при кожному ТО додатково платити за операцію щодо їх зняття/встановлення. А сама захист - штука на наших дорогах архиполезная!

Купити фаркоп вам обов'язково доведеться, якщо ви великий любитель подорожувати на особистому авто, любите виїжджати на відпочинок на природу, а також обожнюєте порибалити або пополювати, але у вас хронічно не вистачає вільного місця всередині салону, а також на верхньому багажнику. А якщо ви ще тільки купили автопричіп (або вже користуєтеся їм постійно) тоді саме надійний фаркоп стане для вас самим незамінним придбанням. Він виявиться необхідний вам так само, як і аксесуари для фаркопа.

Вибирати найбільш підходящий для вас фаркоп необхідно, повністю враховуючи ваші власні потреби і інтенсивність використання причепа. Пам'ятайте, що відірвався при їзді причіп – дуже серйозна небезпека для інших водіїв і ваша величезна проблема на дорозі! Тому без якісного та сертифікованого фаркопа ніяк не обійтися.

Ми пропонуємо вам купити фаркоп Київ тільки від самих відомих і популярних виробників, серед яких:

 • Автогак (Avtohak) Польща
 • Автопристрій (Автопрістрий) Тульчин
 • Вастол (Vastol) Житомир
 • Полігон-Авто (Полігон-Авто) Запоріжжя

Кожне пропоноване Вам тягово-зчіпний пристрій виготовлено і упаковано згідно конструкторської документації, відповідає всім вимогам технічних умов і придатний до експлуатації.

Обов'язкові вимоги:

 • Роботи з монтажу фаркопів рекомендується проводити на спеціалізованих станціях технічного обслуговування не менш ніж двома особами.
 • Поставити автомобіль на ручне гальмо, включити нижчу передачу, під колеса підкласти підпори.
 • Якщо автомобіль піднятий домкратом або підйомником необхідно встановити підставки.
 • Тягово-зчіпні пристрої повинні кріпитися до колісних ТЗ таким чином, щоб були витримані параметри вільного простору і розміри висоти.
 • Після фіксації причепа обов'язковим є використання страхувальник ланцюгів.
 • Детально по встановленню фаркопів і захисту двигуна, дивіться на нашому Youtube
 • Так-же на сторінці Facebook.

Виходячи з особливостей роботи зчіпних пристроїв, збираючись купити фаркоп, варто враховувати, що поряд з общетехническими вимогами (простота конструкції, мала вага, нескладність обслуговування і ремонту) до них можуть пред'являтися і деякі специфічні вимоги.

На автомобілях з додатковим обладнанням для паркування (парктронік) можливий збій в роботі, так як балка ТЗП і кульовий палець можуть перебувати в зоні дії датчиків, тому необхідно відрегулювати зону дії датчика або відключити.

По вашому замовленню фахівці «Avtofarkop» допоможуть підібрати і купити причіпний пристрій для всіх найбільш популярних і затребуваних на українському ринку авто, а також направляють усіма необхідні радами за його встановлення, підключення і перевірки.

Інформація про компанію

Назва:
Avtofarkop
Тип компанії:
Представництво

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner