Кошик
235 відгуків
Avtofarkop
+380 (67) 839-92-14
+380 (63) 104-95-34
+380 (95) 686-34-07

Чому купити захист двигуна Кольчуга стане оптимальним рішенням?

Чому купити захист двигуна Кольчуга стане оптимальним рішенням?

Захист картера двигуна на авто - найбільш виправданий у своїх вкладеннях аксесуар, адже накопичений виробниками досвід у виробництві захистів дозволяє (в процесі експлуатації авто) зберегти в цілісності всі заводські елементи двигуна, радіатора, коробки передач і його «раздатки».

Такий захист має безліч переваг у порівнянні зі звичайним пластиковим пильником, який зовсім не надовго захищає відсік вашого двигуна тільки від пилу і бруду. Але лише до першого потужного удару про дорожні нерівності під час їзди. Саме тому захист двигуна Київ - звичайна справа для наших автодоріг, яка готова впевнено зустріти на шляху камені, глибоку яму з гострими кутами, і (в добавок) будь-якого «лежачого поліцейського», про який так неприємно вдаритися двигуном або всієї коробкою. Від усіх цих непередбачених ситуацій на дорозі зможе надійно захистити вас металевий захист картера двигуна.

Захист двигуна «Кольчуга» - відмінно рішення від перешкод!

Кожне авто (як і його власник) є єдиним і неповторним. Але вашому авто обов'язково зажадає захист двигуна, коробки передач, решітки радіатора і інших елементів днища кузова.

«Кольчуга» - це сталева і найбільш надійний захист піддону двигуна, яка збереже ваш автомобіль при наїзді на будь-яку непередбачену перешкоду. Де б ви не проїжджали на своєму «залізному коні»: по дорогах міста або по бездоріжжю, з нею ви завжди будете впевнені в надійній захист піддону двигуна і коробки передач.

Захист піддона картера «Кольчуга» - це потрійна стандартизація

Захист двигуна «Кольчуга» - на всі 100% український продукт, який виробляється у відповідності з трьома найважливішими авто стандартами:

  • ISO9001;
  • Ukr SEPRO (УкрСЕПРО);
  • ISO/TS16949.

При виготовленні кожної захисту виробник максимально ефективно використовує матеріали та енергію, що дозволяє ефективно зберігати навколишнє нас екологію. Також варто відзначити, що після закінчення терміну експлуатації цього захисту ви вільно зможете передати її на вторинну переробку.

Захист картера «Кольчуга» - це чудові характеристики

Торгова марка «Кольчуга» виробляє широкий спектр захисту двигуна з двох міліметрової холоднокатаної сталі з покриттями «Standart» і «ZiPoFlex».

Захист з покриттям «Standart» має гарантійний термін 6 місяців і двостороннє нанесення порошкової-полімерної фарби.

Захист з покриттям «ZiPoFlex» має гарантійний термін 36 місяців. Такий довгий термін надається завдяки нанесенню двосторонньої оцинковки, порошкової-полімерної фарби і покриття лаком.

Захист Кольчуга: установка і монтаж

Щоб провести установку захисту ТМ «Кольчуга», ви можете звернутися на будь-яку з сусідніх СТО або взагалі здійснити її монтаж самостійно.

Якщо ви обрали самостійний монтаж, то ми з впевненістю можемо вас запевнити, що це дуже легко і не вимагає використання ніяких спеціальних інструментів, зварювання або додаткового свердління.

Основні переваги захисту двигуна «Кольчуга» від всіх інших виробників:

Швидкість при установці, так як зазвичай монтаж займе приблизно 20 хвилин

  • Всі дрібнички продумано і прораховано.
  • Кожна деталь підігнані один до одного ідеально.
  • Всі елементи чітко встановлюються згідно зі штатними кріпленнями на кузові автомобіля.

Захист двигуна «Кольчуга» - легке ТО і ремонт

Використовуючи захист «Кольчуга» ви з легкістю зможете здійснювати плановий або не плановий техогляд і ремонт автомобіля. Для здійснення цієї операції вам знадобиться всього лише зняти тільки ту панель, під якою знаходиться необхідний для ремонту вузол або елемент. При заміні масла вам не потрібно буде знімати всю захист - достатньо буде зняти тільки панель захисту двигуна.

Если вы решите защиту «Кольчуга» купить, то благодаря правильной форме, повторяющей форму днища вашего авто у вас будет улучшена аэродинамика на 30%. Это неоднократно доказано специалистами при испытании в аэродинамической трубе каждой из защит, предлагаемых для всех марок и моделей авто.

Интернет-магазин «Автофаркоп» - ваш надежный друг!

И знаете почему?

Все менеджеры нашего магазина посещают производственные базы, учебные семинары от производителей специально для того, чтобы вы смогли получить максимум информации по характеристикам любой покупаемой вами защиты.

Не важно, предлагают ли вам именно защиту «Кольчуга» купить Киев, либо другую продукцию, вы можете быть полностью уверенны, что уровень профессионализма наших всех сотрудников, информационная поддержка предприятий производителей и многолетний опыт успешных продаж полностью исключают риск отправки несоответствующей продукции. Наши основные задачи – это надежно защитить от повреждений агрегаты двигателя и коробки передач автомобиля при любых возможных аварийных ситуациях на дороге.

На закінчення хочемо сказати, що ми не просто пропонуємо вам вигідно придбати захист двигуна Київ, але і забезпечуємо ваш повний спокій на абсолютно будь-якій дорозі!!!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner